کلیه اخبار مرتبط با واژه بازار بورس
بهتر است دولت دخالتهای خود را در بورس کمتر کند
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی:

بازار بورس کشور ما پشتوانه قوی از طرف دولت ندارد و معمولاً این خواسته ها و تقاضای سهامداران حقیقی است که بازار به حرکت در می آورد.
شنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۲:۴۶:۳۳
علت عدم حمایت بانکها از بورس مشخص شد

با کمک دولت و تسهیل این قوانین و همچنین لغو تحریم و توافق نهایی امنیت برای سرمایه گذاران خارجی در بازار بورس با افزایش و نوسانات شدید این روزها با کاهش همراه خواهد شد و هم در کنار این سرمایه های خارجی، سرمایه ی داخلی که جذب بازارهای رقیب همچون، طلا، مسکن و بانک شده به بازار سرمایه باز می گردد و نقدینگی بازار نیز افزایش پیدا کند.
یکشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۵:۴۱:۱۵
گام های اپسیلونی شاخص بورس رو به جلو

وضعیت این روزهای بازار بورس به سقوط شاخص در یکی دو روز اخیر و هفته گذشته مربوط نمی شود، نگرانی سرمایه داران بازار سرمایه از افت شاخص هایی است که ادامه دار است و اگر در این میان صعودی هم وجود داشته باشد خیلی کوتاه و گذرا و البته بسیار کوچک است؛ وضعیتی که مسوولان بازار سرمایه آن را ناشی از کمبود نقدینگی در این بازار می دانند.
دوشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۵:۰۸:۴۴
تکنیکال! نقشه راه یا سرسره چاه؟!
کمی تأمل لطفاً:

همین عمل ساده، یکی از مهمترین اصول علم تکنیکال را نقض می کند! افراد مختلف با منابع و دیدگاهها و داده های متفاوت به یک نتیجه واحد نرسیده اند. بلکه یک نفر با منابع و داده ها و نگرش خودش به این نتیجه رسیده و با نشر آن، می کوشد دیگران را نیز به همان نتیجه برساند!!
سه شنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۱:۲۶:۰۸
درج نماد اوراق مشارکت قطار شهری تبریز سامانه جدید پس از معاملات

مدیریت امور ناشران شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه (سمات) اعلام کرد: نماد اوراق مشارکت قطار شهری تبریز با نماد "ذتبریز ۹۷" در سامانه پس از معاملات درج شد.
دوشنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۲:۳۳:۴۱
سهام شبکه های اجتماعی، لایک نخوردند
گزارش های عملکرد دردسرساز شد:

فصل گزارش دهی شرکت ها در حالی سپری می شود که یک به یک عملکردها زیر ذره بین قرار گرفته و قیمت های آتی پیش بینی می شود.
دوشنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۱:۲۲:۳۹