آرشیو مطالب
گروه های خبری:     نوع خبر:     از تاریخ:     تا تاریخ:    
 برنامه های توسعه ای
با انتشار دو گزارش مالی شرکت تشریح شد:

گروه صنایع کاغذ پارس در حالی اولین پیش بینی درآمد هر سهم سال مالی آینده خود را ارائه کرد که بررسی بودجه سال مالی ۹۷ "چکاپا" نسبت به سال ۹۶ حاکی از برآیند رشد ۶۸ درصدی سود هر سهم، افزایش ۲۵ درصدی فروش خالص و درآمد ارائه خدمات و نیز کاهش ۲۷ درصدی درآمد سرمایه گذاری های آن است.
چهارشنبه ۲۴ آیان ۱۳۹۶ - ۱۶:۱۰:۲۸
کارگزاری‌ ها حق ورود به بنگاه‌داری ندارند / مدیر صندوق سرمایه گذاری مسئول جبران خسارت مردم
دبیر کل کانون کارگزاران بورس

میرصانعی با بیان اینکه شرکت‌های کارگزاری بورس نباید وارد بنگاه‌داری شوند، گفت: مدیران صندوق‌ در شرکت‌های کارگزاری بورس، مسئول جبران خسارت صندوق‌های زیان ده سرمایه گذاری هستند، ولی بانک مرکزی در این زمینه نظارت ندارد.
چهارشنبه ۲۴ آیان ۱۳۹۶ - ۱۵:۵۸:۴۲
پارس پامچال به بازار پایه منتقل می شود

براساس مصوبه هیات پذیرش اوراق بهادار، شرکت پارس پامچال(شپمچا) از فهرست شرکت های پذیرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران از تاریخ ۲۷ آّبان ۱۳۹۶ حذف و به بازار پایه فرابورس منتقل می شود.
چهارشنبه ۲۴ آیان ۱۳۹۶ - ۱۵:۲۸:۳۸
سرمایه بیمه سامان ۸۶ درصد افزایش می یابد

شرکت بیمه سامان اظهار نظر حسابرس و بازرس قانونی نسبت به گزارش توجیهی هیات مدیره در خصوص افزایش سرمایه را منتشر کرد تا در گام بعدی مجوز لازم را از سازمان بورس و اوراق بهادار دریافت کند و مجمع عمومی فوق العاده جهت تصویب این برنامه توسط سهامداران را برگزار کند.
چهارشنبه ۲۴ آیان ۱۳۹۶ - ۱۴:۱۰:۵۵
ارتقاي رتبه كيفيت افشاي اطلاعات «وصندوق»

رتبه كيفيت افشاي اطلاعات شركت سرمايه‌گذاري صندوق بازنشستگي كشوري (وصندوق) در سازمان بورس و اوراق بهادار تهران طي دو سال گذشته بيش از ۵۰ رتبه بهبود يافته است.
چهارشنبه ۲۴ آیان ۱۳۹۶ - ۱۳:۴۱:۲۲
افزایش سود، سهم بازارو کاهش خام فروشی در ایرانول

شرکت نفت ایرانول طی سه سال گذشته با برنامه ریزی های انجام شده موفق به ثبت رکورد های مختلفی در زمینه هایی از جمله افزایش سود، تولید ، فروش ، صادرات به خصوص صادرات محصولات نهایی و افزایش سهم بازار در تولید ، توزیع و فروش، براساس گزارش های نهادها و سازمان های دولتی شده است .
چهارشنبه ۲۴ آیان ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۲:۳۷
 اعزام نمایندگان بازار سرمایه ایران به لندن
برای نخستین بار پس از برجام صورت می گیرد:

برای نخستین بار پس از برجام نمایندگان بازار سرمایه ایران به لندن جهت حضور در دوره آکادمی بین المللی بازار سرمایه لندن اعزام می شوند.
چهارشنبه ۲۴ آیان ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۰:۳۵
بزرگترین بانک ایران اوراق ۱۶ درصدی عرضه می کند

بانک ملی که بزرگترین بانک ایران بشمار می رود، جزئیات عرضه اوراق گواهی سپرده مدت دار ویژه با نرخ سود ۱۶ درصدی را اعلام کرد.
چهارشنبه ۲۴ آیان ۱۳۹۶ - ۱۲:۲۱:۱۶
پوشش سه چهارم بودجه

شرکت واسپاری ملت گزارش عملکرد شش ماهه نخست سال مالی جاری را با تغییر اندک سود برآوردی نسبت به گزارش قبلی ارایه کرد و در کنار آن، مدیر عامل شرکت لیزینگ رازی در خصوص روند صعودی قیمت سهام این مجموعه در بازار سرمایه شفاف سازی کرد و با تاکید بر زیان دهی "ولراز" به سهامداران هشدار داد.
چهارشنبه ۲۴ آیان ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۴:۴۵
 مرحله دوم برنامه افزایش سرمایه
مدیر عامل شرکت کشاورزی و دامپروری مگسال؛

یک مقام مسئول در شرکت کشاورزی و دامپروری مگسال که در نظر دارد تا مرحله دوم برنامه افزایش سرمایه را به اجرا درآورد، آخرین وضعیت اجرای این برنامه را تشریح کرد.
چهارشنبه ۲۴ آیان ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۹:۴۸
اقدام  انسان دوستانه ایرانول در حمایت از زلزله زدگان مناطق غربی کشور

شرکت نفت ایرانول در راستای کمک به هموطنان زلزله زده کشورمان هزینه چاپ و توزیع سررسید (سالنامه و تقویم) سال جاری ( سال ۱۳۹۷) خود را برای ساخت مدرسه اختصاص داد.
سه شنبه ۲۳ آیان ۱۳۹۶ - ۱۶:۵۳:۰۸
۱۰ هزار میلیارد سرمایه گذاری در چادرملو

طرح احداث کارخانه گندله سازی جدید با ظرفیت ۴ میلیون تن سالیانه در دستور کار است که موارد فنی مربوط به این پروژه در حال تکوین بوده و در حال اخذ مجوز از ، ارگانهای مرتبط و جذب سرمایه خارجی برای شروع عملیات مراحل اجرایی را می گذراند .
سه شنبه ۲۳ آیان ۱۳۹۶ - ۱۴:۵۷:۴۳
 افت سودآوری
با بررسی گزارش عملکرد نیمه اول امسال دو شرکت بدست آمد:

شرکت های پشم شیشه ایران و صنایع ریخته گری ایران هر یک گزارش عملکرد شش ماهه اول سال مالی جاری را منتشر کردند و در حالی که "کپشیر" گزارش جدید خود را بدون تغییر سود نسبت به گزارش قبلی ارایه کرد، اما "خریخت" در گزارش حسابرسی شده دوره مذکور تعدیل منفی ۵۰ درصدی سود اعلام کرد.
سه شنبه ۲۳ آیان ۱۳۹۶ - ۱۴:۵۱:۰۹
پنجاهمین سالگرد بازار سرمایه، فرصت مهم فرهنگ سازی
رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار مطرح کرد:

دکتر محمدی با تاکید بر اینکه اعتماد به بازار سرمایه خط قرمز سازمان بورس و اوراق بهادار است، گفت: نقدپذیری و پذیرش مسایل بازار سرمایه در دستور کار سازمان بورس و اوراق بهادار قرار دارد و همواره در این راه تلاش خواهیم کرد.
سه شنبه ۲۳ آیان ۱۳۹۶ - ۱۴:۴۴:۲۵
پیش‌بینی پرداخت سپرده مشتریان وحدت و افضل توس تا سقف ۱۰۰ میلیون‌تومان
پرداخت ۱۰درصد کسر شده از سپرده‌گذاران زیر ۲۰۰ میلیون تومان کاسپین

سیف: مبلغ ۱۰ درصدی که از سپرده‌گذاران زیر ۲۰۰ میلیون تومان کاسپین کسر شده بود،در حال بازپرداخت به سپرده‌گذاران است.
سه شنبه ۲۳ آیان ۱۳۹۶ - ۱۲:۵۶:۱۳
هشدار نسبت به
بانک مرکزی اعلام کرد

معاون فن آوری بانک مرکزی نسبت به ریسک بالای "بیت کوین" ها (ارزهای دیجیتال)هشدار داد و اعلام کرد که بانک مرکزی این ارزها را هنوز به عنوان ارز رسمی نپذیرفته است.
سه شنبه ۲۳ آیان ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۹:۲۵
زیان دهی دو شرکت دارویی در نیمه اول ۹۶

شرکت های داروسازی کوثر و گروه دارویی سبحان دستاوردهای خود در دوره عملکرد شش ماهه نخست سال مالی جاری را تحقق زیان اعلام کردند.
سه شنبه ۲۳ آیان ۱۳۹۶ - ۱۲:۲۹:۱۵
بورس ایران نیازمند نوآوری
در گفت‌وگو با مهمانان خارجی اینوکس ۲۰۱۷ مطرح شد:

اقدس قلی زاده؛ هفته نامه اطلاعات بورس/ برگزاری همایش‌های متعدد، تبلیغات، اختصاص تسهیلات و ده‌ها اقدام دیگر برای قدم گذاشتن خارجی‌ها برروی فرش قرمز سرمایه‌گذاری در ایران طی سال‌های گذشته چندان موفقیت آمیز نبوده و چنگی به دل نزده است. حتی پس از برجام که انتظارمی‌رفت رقم‌ها تکان مثبتی بخورند اما این اتفاق رخ نداد.
سه شنبه ۲۳ آیان ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۴:۱۷
 خروج
مدیر عامل شرکت شفاف سازی کرد:

مدیر عامل شرکت شیشه گاز طی نامه شفاف سازی اعلام کرد که طبق نامه بانک صنعت و معدن از شمولیت ماده ۲۰ رفع موانع تولید خارج شده و در خصوص درآمد حاصل از این امر شفاف سازی کرد.
سه شنبه ۲۳ آیان ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۸:۱۳
مدیر عامل شرکت اعلام کرد:

مدیر عامل شرکت گسترش سرمایه گذاری ایران خودرو از واگذاری ۳۰ درصد از سهام شرکت صنایع تولیدی نیرو گستران خراسان از طریق مزایده عمومی خبر داد.
سه شنبه ۲۳ آیان ۱۳۹۶ - ۰۹:۵۵:۳۳