آرشیو
آخرین وضعیت عملیاتی

شرکت کارخانجات صنعتی کاشی و سرامیک سعدی در حالی که طی سال ۹۴ توانست به سود دست یابد و در مجمع عادی سالیانه خود سود نقدی تقسیم کند که "کسعدی" طی سال ۹۵ زیان ده شده است. در این شرایط این مجموعه در نظر دارد تا تولیدات جدید خود را روانه بازار فروش کند و در کنار آن برنامه های جدی جهت کاهش بهای تمام شده محصولات و سایر هزینه های خود در نظر دارد که نایبی مدیر عامل شرکت کاشی و سرامیک سعدی مهمترین برنامه های این مجموعه را تشریح کرده است.
سه شنبه ۹ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۵:۴۵:۱۶
مشمولان سهام عدالات را نخواستند
زمان واریز نخستین سود سهام عدالت

رئیس سازمان خصوصی‌سازی با بیان اینکه تا کنون استقبال چندانی برای تسویه اقساط باقیمانده سهام عدالت صورت نگرفته گفت: نخستین سود مشمولان سهام عدالت ظرف سه ماه آینده واریز می‌شود.
سه شنبه ۹ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۴:۴۰:۴۲
 افت تقاضای سیمان در ماه رمضان طبیعی است
دبیر انجمن کارفرمایان سیمان؛

با شروع ماه مبارک رمضان و کاهش تحرکات عمومی بازار ساخت و ساز در داخل کشور و کشورهای همسایه، دبیر انجمن صنفی کارفرمایان صنعت سیمان از افت طبیعی بازار در این ایام خبر داد.
سه شنبه ۹ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۳:۳۲:۴۷
چرخش
در پی انتشار اصلاحیه بودجه سال جاری شرکت رقم خورد:

شرکت سایپا دیزل اصلاحیه بودجه سال مالی ۹۶ خود را منتشر کرد و طی آن سود ۵۲ ریالی که در اولین پیش بینی درآمد هر سهم خود برآورد کرده بود، در گزارش اصلاح شده به زیان ۱۰۸ ریالی تغییر داد.
سه شنبه ۹ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۲:۵۴:۵۳
روند رو به رشد سودآوری
مدیرعامل شرکت‌ خبر داد:

مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان با اعلام سود عملکرد ۱۲ ماهه سال مالی ۹۵ و مقایسه آن با سود سال ۹۴، از افزایش سودآوری چهارمین شرکت مشمول اصل ۴۴ خبر داد.
سه شنبه ۹ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۶:۳۴
علت نزول شاخص کل بورس/رکود بازار سرمایه در پی عدم ثبات اقتصادی
در گفتگو با یک نماینده مجلس شورای اسلامی مطرح شد:

یک نماینده مجلس با اشاره به رکود بازار در فاصله پیش و پس از برگزاری انتخابات ریاست جمهوری و علت نزول روزهای اخیر شاخص کل بورس، گفت: ۸۵ درصد مردم از بورس آگاهی ندارند و در این شرایط سرمایه گذار جرات خرید سهام را ندارد.
سه شنبه ۹ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۵:۳۶
معامله ای که اثر مثبتی بر NAV
مدیر عامل شرکت به سهامدارانش گوشزد کرد؛

مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری بیمه طی نامه شفاف سازی از فروش ۱۰ درصد از سهام زیرمجموعه آن به بیمه مرکزی خبر داد و در کنار آن به سهامداران خود خاطر نشان کرد که معامله مذکور تاثیر با اهمیتی بر NAV هر سهم "وبیمه" در پی ندارد.
سه شنبه ۹ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۲:۲۵
سقوط

شرکت ماشین سازی اراک در گزارش عملکرد شش ماهه نخست سال مالی ۹۶ خود سود برآوردی در گزارش قبلی را به زیان تبدیل کرد.
سه شنبه ۹ خرداد ۱۳۹۶ - ۰۹:۵۴:۰۸
انعقاد قرارداد
مدیرعامل شرکت پتروشیمی مارون عنوان کرد:

مدیرعامل پتروشیمی مارون که گران ترین شرکت فرابورس است از قرارداد با شرکت شل و دو شرکت ایتالیایی خبر داد.
سه شنبه ۹ خرداد ۱۳۹۶ - ۰۹:۳۰:۲۹
تعدیل منفی ۲۳ درصدی

شرکت گسترش صنایع و خدمات کشاورزی طی فعالیت ۱۲ ماهه سال مالی ۹۵ مبلغ ۱۵۴ ریال سود کسب کرده و نسبت به آخرین پیش بینی درآمد هر سهم بر اساس عملکرد ۹ ماهه همان سال تعدیل منفی ۲۳ درصدی اعلام کرده است.
دوشنبه ۸ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۵:۴۲:۴۲