آرشیو
 برنامه های توسعه ای
با انتشار دو گزارش مالی شرکت تشریح شد:

گروه صنایع کاغذ پارس در حالی اولین پیش بینی درآمد هر سهم سال مالی آینده خود را ارائه کرد که بررسی بودجه سال مالی ۹۷ "چکاپا" نسبت به سال ۹۶ حاکی از برآیند رشد ۶۸ درصدی سود هر سهم، افزایش ۲۵ درصدی فروش خالص و درآمد ارائه خدمات و نیز کاهش ۲۷ درصدی درآمد سرمایه گذاری های آن است.
چهارشنبه ۲۴ آیان ۱۳۹۶ - ۱۶:۱۰:۲۸
کارگزاری‌ ها حق ورود به بنگاه‌داری ندارند / مدیر صندوق سرمایه گذاری مسئول جبران خسارت مردم
دبیر کل کانون کارگزاران بورس

میرصانعی با بیان اینکه شرکت‌های کارگزاری بورس نباید وارد بنگاه‌داری شوند، گفت: مدیران صندوق‌ در شرکت‌های کارگزاری بورس، مسئول جبران خسارت صندوق‌های زیان ده سرمایه گذاری هستند، ولی بانک مرکزی در این زمینه نظارت ندارد.
چهارشنبه ۲۴ آیان ۱۳۹۶ - ۱۵:۵۸:۴۲
پارس پامچال به بازار پایه منتقل می شود

براساس مصوبه هیات پذیرش اوراق بهادار، شرکت پارس پامچال(شپمچا) از فهرست شرکت های پذیرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران از تاریخ ۲۷ آّبان ۱۳۹۶ حذف و به بازار پایه فرابورس منتقل می شود.
چهارشنبه ۲۴ آیان ۱۳۹۶ - ۱۵:۲۸:۳۸
سرمایه بیمه سامان ۸۶ درصد افزایش می یابد

شرکت بیمه سامان اظهار نظر حسابرس و بازرس قانونی نسبت به گزارش توجیهی هیات مدیره در خصوص افزایش سرمایه را منتشر کرد تا در گام بعدی مجوز لازم را از سازمان بورس و اوراق بهادار دریافت کند و مجمع عمومی فوق العاده جهت تصویب این برنامه توسط سهامداران را برگزار کند.
چهارشنبه ۲۴ آیان ۱۳۹۶ - ۱۴:۱۰:۵۵
ارتقاي رتبه كيفيت افشاي اطلاعات «وصندوق»

رتبه كيفيت افشاي اطلاعات شركت سرمايه‌گذاري صندوق بازنشستگي كشوري (وصندوق) در سازمان بورس و اوراق بهادار تهران طي دو سال گذشته بيش از ۵۰ رتبه بهبود يافته است.
چهارشنبه ۲۴ آیان ۱۳۹۶ - ۱۳:۴۱:۲۲
افزایش سود، سهم بازارو کاهش خام فروشی در ایرانول

شرکت نفت ایرانول طی سه سال گذشته با برنامه ریزی های انجام شده موفق به ثبت رکورد های مختلفی در زمینه هایی از جمله افزایش سود، تولید ، فروش ، صادرات به خصوص صادرات محصولات نهایی و افزایش سهم بازار در تولید ، توزیع و فروش، براساس گزارش های نهادها و سازمان های دولتی شده است .
چهارشنبه ۲۴ آیان ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۲:۳۷
 اعزام نمایندگان بازار سرمایه ایران به لندن
برای نخستین بار پس از برجام صورت می گیرد:

برای نخستین بار پس از برجام نمایندگان بازار سرمایه ایران به لندن جهت حضور در دوره آکادمی بین المللی بازار سرمایه لندن اعزام می شوند.
چهارشنبه ۲۴ آیان ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۰:۳۵
بزرگترین بانک ایران اوراق ۱۶ درصدی عرضه می کند

بانک ملی که بزرگترین بانک ایران بشمار می رود، جزئیات عرضه اوراق گواهی سپرده مدت دار ویژه با نرخ سود ۱۶ درصدی را اعلام کرد.
چهارشنبه ۲۴ آیان ۱۳۹۶ - ۱۲:۲۱:۱۶
پوشش سه چهارم بودجه

شرکت واسپاری ملت گزارش عملکرد شش ماهه نخست سال مالی جاری را با تغییر اندک سود برآوردی نسبت به گزارش قبلی ارایه کرد و در کنار آن، مدیر عامل شرکت لیزینگ رازی در خصوص روند صعودی قیمت سهام این مجموعه در بازار سرمایه شفاف سازی کرد و با تاکید بر زیان دهی "ولراز" به سهامداران هشدار داد.
چهارشنبه ۲۴ آیان ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۴:۴۵
 مرحله دوم برنامه افزایش سرمایه
مدیر عامل شرکت کشاورزی و دامپروری مگسال؛

یک مقام مسئول در شرکت کشاورزی و دامپروری مگسال که در نظر دارد تا مرحله دوم برنامه افزایش سرمایه را به اجرا درآورد، آخرین وضعیت اجرای این برنامه را تشریح کرد.
چهارشنبه ۲۴ آیان ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۹:۴۸