آرشیو
از واگذاری اموال مازدا تا فروش اوراق گواهی سپرده در «وتجارت»

بانک تجارت اقدام به واگذاری اموال مازاد و تملیکی خود کرده است.
چهارشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۶ - ۱۷:۲۴:۵۰
کاپ خلاقیت  برای بانک مهر اقتصاد

در چهاردهمین کنفرانس بین المللی روابط عمومی ایران که با موضوع خلاقیت، نوآوری و تمایز با حضور اساتید، مدیران و کارشناسان روابط عمومی در مرکز همایش‌های بین المللی صدا و سیما برگزار شد برای اولین بار «کاپ خلاقیت» به ۱۰ روابط عمومی برتر اهدا شد.
چهارشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۶ - ۱۷:۰۳:۳۴
تغییر مسیر

صنایع کاغذ سازی کاوه بودجه مالی بر اساس عملکرد شش ماهه نخست سال مالی جاری را اصلاح و سود برآوردی را به زیان تبدیل کرد. "چکاوه" در این دوره بخش قابل توجهی از زیان برآوردی را محقق ساخت.
چهارشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۶ - ۱۶:۲۹:۱۰
بیت‌کوین مهارشدنی است؟!
طغیان یک پول الکترونیکی

بیت کوین‌ها نوعی از پول‌های الکترونیکی رمزنگاری شده هستند که حالا و با گسترش استفاده تجاری از فضای اینترنتی بسیار بیشتر از گذشته جلب توجه کرده‌اند. برای بازی با این پول اینترنتی جذاب اما چالش‌هایی وجود دارد که توجه به آنها ضروری است.
چهارشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۶ - ۱۶:۲۵:۲۳
کاهش هلدینگ های شستا از ۹ به ۵ /فروش۱۴۰ شرکت تا سال ۹۸ / افزایش سرمایه
مدیرعامل خبر داد:

مدیرعامل شستا از کاهش فعالیت های بزرگ‌ترین هلدینگ اقتصادی از ۹ به ۵ هلدینگ ، فروش۱۴۰ شرکت تا سال ۹۸ و برنامه افزایش سرمایه خبر داد.
چهارشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۶ - ۱۴:۱۴:۰۹
تحلیل اقتصاد کلان و چشم  انداز بورس ایران
در همایش باید ها و نباید های معاملات الگوریتم در بورس بررسی شد:

همایش باید ها و نباید های معاملات الگوریتم در بورس با حضور مدیران و کارشناسان بازار سرمایه توسط شرکت کارگزاری آرمان تدبیر نقش جهان اواسط عصر روز گذشته در محل دانشکده مدیریت دانشگاه تهران برگزار شد. محوریت این همایش بررسی و تحلیل اقتصاد کلان و ایران، بورس ایران و چشم انداز آن، تاثیر و عملکرد نرم افزارها در معاملات بازار سرمایه بود.
چهارشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۶ - ۱۴:۱۳:۵۵
نامه استعلام از استقلال کارشناسان رسمی‌های وب بر روی کدال
سازمان بورس تا ساعاتی دیگر منتشر می‌کند

سازمان بورس تا ساعاتی دیگر نامه استعلام خود از کانون کارشناسان رسمی دادگستری در خصوص استقلال سه کارشناس رسمی شرکت داده گستر عصر نوین را بر روی کدال منتشر می کند.
چهارشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۱:۱۹
اخبار خوب بودجه ۹۷ برای بازار سرمایه
یک مدیر زیر مجموعه ساتا تصریح کرد:

نفت در بودجه سال آینده بالاتر از پیش بینی ها و انتظارات بود. به نظر می رسد دولت به این اطمینان رسیده است که با توجه به توافق های اوپک نفت را می تواند در قیمت های مناسبی به فروش برساند. همین موضوع تاثیر مثبتی در گروه پالایشی ها داشته و باعث تحرکاتی در نمادهای این گروه شده است.
چهارشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۳:۴۸
تنظیم عرضه و تقاضای بازار با اجرای طرح قیمت تضمینی گندم
مدیرعامل بورس کالا مطرح کرد:

سلطانی نژاد با بیان اینکه موضوع خرید و فروش گندم با سایر محصولات از جمله جو و ذرت متفاوت است، گفت: دولت برای خرید محصولات جو و ذرت از کشاورز، یارانه می‌پردازد به این معنا که دولت این محصولات را با قیمت تضمین شده‌ای از کشاورزان خریداری می‌کند اما در مورد گندم هم در سمت خرید و هم در فروش یارانه می‌پردازد. یعنی هم خریدار آن دولت است و هم توزیع آن را دولت انجام می‌دهد.
چهارشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۵:۵۸
پیشنهاد افزایش ۲۵درصدی سرمایه «حسیر» به مجمع

هیات مدیره شرکت ريل سير کوثر در نظر دارد پیشنهاد افزایش سرمایه را به مجمع عمومی فوق العاده ارایه دهد.
چهارشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۷:۰۳