آرشیو
دست های پر آی‌سیما در نمایشگاه الکامپ
طرح رایگان یک ماهه و فروش ویژه تابستانه آی‌سیما اجرا می شود

آی‌سیما اپراتور ارائه دهنده IPTV،VOD با دستاوردهای جدید درسالن ۷ نمایشگاه الکامپ سال جاری میزبان بازدیدکنندگان حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات خواهد بود.
چهارشنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۶ - ۱۶:۳۳:۳۲
 برآورد رشد ۱۶ درصدی سود
در اصلاحیه بودجه سال مالی ۹۶ شرکت اعلام شد:

اصلاحیه اولین بودجه سال مالی ۹۶ شرکت پالایش نفت بندر عباس با رشد ۱۶ درصدی سود نسبت به گزارش قبلی تدوین شد
چهارشنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۶ - ۱۶:۲۰:۰۳
سکون
با بررسی عملکرد دو شرکت پتروشیمی بدست آمد:

شرکت پتروشیمی فجر بودجه خود بر اساس عملکرد سه ماهه نخست سال مالی منتهی به ۲۹ اسفند ماه ۹۶ را با پوشش ۲۳ درصدی سود ارایه کرد و در کنار آن شرکت پتروشیمی پردیس نیز در دوره عملکرد ۹ ماهه سال مالی منتهی به ۳۱ شهریور ماه ۹۶ تعدیل منفی ۳۵ درصدی سود را اعلام کرد.
چهارشنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۶ - ۱۵:۳۰:۵۷
با تاکید بر سود برآوردی سال مالی جاری؛

این مجموعه فعال در گروه لاستیک و پلاستیک با سرمایه بیش از دو هزار و ۵۲۶ میلیارد ریال گزارش عملکرد سه ماهه اول سال مالی منتهی به ۲۹ اسفند ماه ۹۶ با تغییر اندک سود برآوردی ارایه کرد.
چهارشنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۶ - ۱۴:۲۹:۰۷
بورس‌کالا به «جوجه فروشی» افتاد
تالار نقره‌ای مهمانی جدید دارد:

لیلی شهیر ؛ هفته نامه اطلاعات بورس / زنجیره صنعت مرغ یکی از زنجیره‌های با اهمیتی است که بورس‌کالا در برنامه‌های خود قصد ورود به آن را دارد. این بورس که قبلا در اجرای ماده ۳۳ قانون افزایش بهره‌وری بخش کشاورزی و اجرای سیاست قیمت تضمینی به طور عملی ورود گسترده به معاملات ذرت به عنوان یک نهاده مهم صنعت طیور را آغاز کرده، چندی است که میزبان عرضه‌های جوجه یک روزه به عنوان یک نقطه مهم در صنعت طیور کشور شده است.
چهارشنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۶ - ۱۴:۲۸:۵۴
راه اندازی کلینیک پذیرش برای ویزیت شرکت ها
به منظورافزایش رغبت شرکت ها صورت می گیرد؛

مدیر پذیرش بورس تهران با اعلام ۵ دلیل در عدم رغبت شرکت ها برای حضور در بورس ، از راه اندازی سامانه کلینیک پذیرش خبر داد و ساختار ارائه خدمات رایگان را تشریح کرد.
چهارشنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۰:۳۴
آگهی لغو برگزاری مجمع عمومی عادی بانک صادرات
لحظاتی پیش منتشرشد:

طبق اطلاعیه ای که لحظاتی پیش روی سامانه کدال منتشر شد، برگزاری مجمع عمومی "وبصادر" که طبق اطلاع رسانی قبلی مقرر شده بود تا در ۳۱ تیر ماه جاری برگزار شود، لغو و به زمان دیگری موکول شد.
چهارشنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۹:۱۰
 نمایش عملکرد مطلوب
در ثلت اول سال مالی ۹۶ رقم خورد:

این مجموعه فعال در گروه غذایی با سرمایه ۳۶۰ میلیارد ریال در دوره عملکرد سه ماهه اول سال مالی منتهی به ۲۹ اسفند ماه ۹۶ مبلغ ۶۲ ریال سود محقق کرد و بدین ترتیب ۳۶ درصد از سود برآوردی ۱۷۱ ریالی را پوشش داد.
چهارشنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۱:۵۴
دلایل اعلام تعدیل منفی ۲۵ درصدی سود
مدیر عامل شرکت توضیح داد:

مجید بختیاری مدیر عامل شرکت بیمه دی در نامه ای خطاب به رییس اداره نظارت بر ناشران فرابورسی در خصوص تحقق سود ۱۵۰ ریالی شرکت در دوره عملکرد ۱۲ ماهه سال مالی ۹۵ و افت ۲۵ درصدی آن نسبت به سود برآوردی ۲۰۱ ریال توضیحاتی ارایه کرد.
چهارشنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۳:۳۱
 عملکرد متفاوت دو شرکت دارویی
در دوره عملکرد سه ماهه اول ۹۶ رقم خورد:

شرکت های کارخانجات داروپخش و لابراتوارهای سینا دارو که هر دو در گروه دارو فعال هستند، پیش بینی درآمد هر سهم بر اساس عملکرد سه ماهه نخست سال مالی ۹۶ خود را ارایه کردند که هر دو شرکت عملکرد متفاوتی را از خود به نمایش گذاشتند
سه شنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۶ - ۱۶:۰۴:۱۲