آرشیو
شماره ۲۲۳ هفته نامه بورس رخ نمود

شماره ۲۲۳ هفته نامه بورس با عناوین تضییع "حق" در سکوت ،آغازی برپایان تسلط بانک ها دربورس ، عرضه اولیه"آرامکو"در بورس نیویورک و بورس ایران نیازمندنو آوری منتشر شد.توزیع این نشریه از طریق کیوسک های مطبوعاتی و ۴ ایرلاین انجام می شود.
شنبه ۲۰ آیان ۱۳۹۶ - ۱۵:۰۷:۰۶
شاهکاری تازه در فرابورس

دوشنبه ۸ آیان ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۱:۵۹
تکمیل زنجیره شاخص سالاری

شنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۶ - ۰۹:۴۰:۰۱
اصلاح دستورالعمل پذیرش کالاها
برای ایجاد توالی در عرضه‌های بورس‌کالا ضروری است؛

لیلی شهیر؛ هفته نامه اطلاعات بورس/ با نگاهی به پیشینه ایجاد بورس‌کالا از ادغام بورس‌های فلزات و کالای کشاورزی، باید گفت در آن زمان برای راه‌اندازی بورس‌های یاد شده، مطالعات گسترده‌ای انجام شد و هرکدام با توجه به سیاست‌های زمان خود به تدوین قوانین و مقررات برای فعالیت و اداره آن اقدام کردند. به طوری‌که بورس فلزات با توجه به سیاست توزیع تولیدات و محدود بودن تعداد تولید‌کنندگان کالاها، دستورالعمل پذیرش خود را بر پایه «پذیرش تولید‌کننده‌ها» بنا نهاد اما بورس کشاورزی به دلیل وجود تولید‌کنندگان بیشمار در این بخش با بهره‌گیری از مطالعات گسترده چندین بورس کشاورزی مطرح دنیا دستورالعمل پذیرش خود را بر پایه «پذیرش کالا» بنا کرد. در سال ۱۳۸۴ با تصویب قانون بورس و اوراق بهادار و تشکیل سازمان بورس کلیه وظایف نظارتی بر عملکرد بورس‌ها به سازمان بورس واگذار و به دنبال آن تدوین قوانین و مقررات و دستورالعمل‌های مرتبط با فعالیت به سازمان بورس و اوراق بهادار منتقل شد.
سه شنبه ۱۱ مهر ۱۳۹۶ - ۱۴:۳۹:۴۳
پیمانکاران را سربریدند

شماره ۲۱۳ هفته نامه اطلاعات بورس با عناوین اصلی پیمانکاران را سربریدند،آیا سازمان بورس هم به اتاق شیشه ای می آید،اهداف‌ سهام عدالت به گل نشست،دارایی سهامداران‌ بیمه است به همراه اخبار و گزارش تحلیلی شرکت ها منتشر شد. توزیع ‌این نشریه از طریق كيوسك‌هاي مطبوعاتي‌ و ۴ ایرلاین صورت گرفت.
یکشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۵:۵۱:۲۲
یک‌ بام و دوهوای‌ بورس‌درتامین‌ مالی

شماره ۲۱۲ هفته‌ نامه‌ بورس‌ با عناوین یک‌بام و دوهوای‌ بورس‌درتامین‌ مالی، بورس کالا با"کمربند"به استقبال وزیر رفت،تحقق ۵۳۰۰میلیاردتومان سرمایه گذاری‌فولادمبارکه منتشر شد. توزیع این نشریه از طریق ‌كيوسك‌هاي مطبوعاتي‌ و ۴ ایرلاین صورت می گیرد.
شنبه ۱۱ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۱:۱۱
 مصونیت صندوق های بورسی از تغییرنرخ سوددر شماره ۲۱۱ هفته نامه بورس

شماره ۲۱۱ هفته نامه اطلاعات بورس باعناوین اصلی مصونیت صندوق های بورسی از تغییرنرخ سود، عرضه نخستین صندوق پروژه برق در شهریور و محصولات "کخاک"در سرزمین آفتاب منتشر شد.توزیع ‌این نشریه از طریق كيوسك‌هاي ‌مطبوعاتي ‌و ۴ ایرلاین انجام می شود.
یکشنبه ۵ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۴:۲۰
    تحولات بنیادین، خواسته فعالان‌ بورس در شماره ۲۱۰ هفته نامه بورس

شماره۲۱۰ هفته نامه‌اطلاعات ‌بورس‌باعناوین تحولات بنیادین،خواسته فعالان‌بورس، بازارهای مالی، ناظرواحدنمی‌خواهد وابلاغ دستورالعمل بازگشایی‌نمادها ؛به زودی منتشرشد. .توزیع ‌این نشریه از طریق كيوسك‌هاي ‌مطبوعاتي ‌و ۴ ایرلاین انجام می شود.
سه شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۶:۵۸:۰۴